نخ لیفت و جوانساز نوبل

نخ لیفت و جوانسازی نوبل چیست؟

نخ لیفت و جوانسازی نوبل برای از بین بردن چین و چروک در صورت، خطوطی که اطراف لب و یا چشم هستند مورد استفاده قرار می گیرد همینطور این نخ در ترمیم قدرت بالایی دارد. زمانی که حس کردید چین و چروک دارید و حس پیر بودن به شما دست داد، جای نگرانی نیست و می توانید با استفاده از نخ لیفت و جوانسازی نوبل کمک به جوانسازی پوست خود کنید.

یک موردی که بهتر است در نظر داشته باشید این است که کشوری که این محصول را تولید کرده است کره می باشد که در خصوص محصولات جوانسازی و زیبایی بسیار شناخته شده است.

نمایندگی فروش نخ نوبل

اگر قصد خرید نخ نوبل را از شرکت نمایندگی فروش نخ نوبل دارید، باید بدانید که در مرحله اول باید پزشک باشید. در صورتی که پزشک نیستید، باید پزشک شما را معاینه کند تا بهترین سایز و نوع نخ را برای شما تعیین نماید. فروش نخ نوبل بر اساس سایز و میزان خارها برای افرادی مختلف ، متفاوت است. کارشناس فروش نخ نوبل در گروه بازرگانی نیک در خدمت پزشکان جهت راهنمایی بهتر می باشد. در نظر داشته باشید که خرید نخ نوبل از مراکز نامعتبر مشکلات فراوانی را بدنبال دارد. نمایندگی نخ نوبل در شهرهای مختلف امکان ارائه خدمات به پزشکان را دارد.

کاربرد نخ لیفت و جوانسازی نوبل

 • به لیفت پوست صورت کمک رسانی می کند.
 • احساس جوانی بعد از استفاده از این نخ به وجود می آید.
 • سبب شفافیت پوست و از بین بردن ناهمواری موجود در پوست می گردد.
 • رفع چین و چروک های پوستی را نیز امکان پذیر می نماید.
 • سبب بسته شدن منافذ پوستی می گردد.
 • بخش هایی که افتادگی دارند را برطرف می نماید.

استفاده از این محصول سبب جوانسازی پوست نیز می گردد و از پیری جلوگیری می نماید همینطور بعد از اینکه از این محصول استفاده کردید زیبایی را در صورت می توانید احساس کنید.

نخ لیفت نوبل

نخ لیفت نوبل

مزایای استفاده از نخ لیفت و جوانسازی نوبل

 • این روش کم خطر بوده و در واقع می تواند تضمینی بر سلامتی شما باشد و در واقع آسیبی نمی تواند به سلامتی شما وارد نماید.
 • قبل از اینکه از این نخ استفاده شود احتیاجی به آمادگی ندارید.
 • برخلاف دیگر متدهای زیبایی، بعد از استفاده از این محصول، با سرعت بالا می توانید تغییرات را در صورت خود ببینید.
 • بعد از اینکه از این محصول استفاده نمودید به هیج عنوان زخم بر روی صورتتان به وجود نخواهد آمد.
 • نخ های نوبل را بعد از استفاده نمودید قابل لمس نمی باشد و با چشم قابل دیدن نیستند.
 • پوست نخ رو جذب می کند و از این طریق فرم را به پوست می دهد.

استفاده از نخ لیفت و جوانساز نوبل

نخ هایی که وارد پوست می شوند سبب ایجاد الاستین و کلاژن سازی می گردند. اگر می ترسید که ممکن است این نخ ها برای شما مضر باشند بهتر است بدانید که ترس ندارد و قبل از اینکه از این نخ ها استفاده کنید هیچ کاری نیازی نیست انجام دهید در واقع این روش بهترین در جهت جوانسازی می باشد.

کاربرد نخ لیفت و جوانسازی نوبل

مراقبت هایی که لازم است بعد از نخ لیفت و جوانسازی نوبل انجام دهید:

 • نگران هزینه ایی که می خواهید برای نخ لیفت بپردازید نباشید زیرا زیبایی که توسط این نخ بدست می آورید نگرانی موجود را از بین می برد ولی اگر می خواهید این زیبایی ماندگاری خوبی داشته باشد باید یک سری مراقبت هایی را انجام دهید تا کارهایی که انجام داده اید از بین نرود.
 • اگر بعد از اینکه از نخ لیفت استفاده کردید التهاب رخ داد از کمپرس سرد به مدت ۲۰ دقیقه بهره بگیرید.
 • این را توجه کنید که روی صورتتان به مدت ۲۱ روز ( سه هفته ) نخوابید و در واقع فشاری به صورتتان وارد نکنید.
 • بعد از اینکه از نخ لیفت استفاده کردید به مدت سه شب سرتان را ۳۰ درجه بگذارید.
 • لازم است بدانید هزینه ایی که شخص در جهت لیفت انجام می دهد به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توانیم به نوع نخ لیفت و جوانساز، دستمزدی که برای پزشک متخصص در نظر گرفته شده و تعداد جلسات بستگی دارد.

لیست نخ های لیفت و جوانساز نوبل

نخ های لیفت نوبل Nobel  (کره جنوبی)

قیمت واحد (تومان)تعداد در بستهکشور سازندهمدلنام محصول
۲۰South KoreaMONO 27G -50mmNOBEL
مناسب برای پر کردن و جوانسازی خط خنده
۱۰South KoreaMONO SCREWNOBEL
مناسب برای پر کردن و جوانسازی خط خنده
۱۰South KoreaEYE THREAD (L type)NOBEL
مناسب برای پر کردن و جوانسازی پیشانی
۱۰South KoreaMULTI  (L type)NOBEL
مناسب برای پر کردن و جوانسازی دور لب
۱۰South KoreaTORNADONOBEL
مناسب برای زیر چشم و دور لب و خط خنده
۱۰South KoreaTORNADO SCREWNOBEL
مناسب برای زیر چشم و دور لب و خط خنده
۱۰South KoreaSPRINGNOBEL
مناسب برای زیر چشم و دور لب و خط خنده
۱۰South KoreaTornado Screw26G60mmNOBEL
مناسب برای پر کردن چین و چروک و خط اخم
۱۰South KoreaTornado Screw30G38mmNOBEL
مناسب برای پر کردن چین و چروک و خط اخم
۱۰South KoreaTornado Screw 26G38mmNOBEL
مناسب برای پر کردن چین و چروک و خط اخم
۱۰South KoreaCOG 4D– ۱۹G 100mmNOBEL
لیفت
۱۰South KoreaCOG 3D – ۱۹G 100mmNOBEL
لیفت
۱۰South KoreaCOG 12D – ۱۹G 100mmNOBEL
لیفت
۱۰South KoreaNose COG  – ۱۹G 100mmNOBEL
لیفت
۱۰South KoreaCOG 3D – ۱۹G 100mmNOBEL
لیفت

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش نخ لیفت به این صفحه مراجعه نمایید.

اگر از نخ لیفت استفاده شود می تواند سبب آسیبی گردد؟

همانگونه که ذکر شد نخ های لیفت و جوانساز خطری برای شما ایجاد نمی کنند فقط یک مقداری ممکن می باشد سبب ایجاد التهاب گردد که می توان توسط یخ کاهش داد پس حتما به مواردی که در جهت مراقبت بعد از لیفت توسط نخ انجام شده است دقت کنید تا بتوانید نتیجه دلخواهی که می خواهید را بگیرید.

نخ لیفت و جوانساز نوبل

یکی از بهترین نوع نخ لیفت و جوانساز را می توانیم نوبل معرفی کنیم محصولی است برای کشور کره. در واقع محصولی بسیار پرطرفدار که دارای کیفیت عالی می باشد و ماندگاری خوبی نیز دارد.

لیفت یکی از روش هایی می باشد به صورت غیر تهاجمی که می توان برای مشکلات پوستی مورد استفاده قرار گیرد در واقع این روش درمانی می تواند بی خطر باشد. مشکلاتی مانند چین و چروک ها در بخش های مختلف صورت را می تواند درمان کند. این را بهتر است بدانید از این نخ برای لیفت بینی مورد استفاده قرار می گیرد.

حتما قبل از استفاده از نخ برای لیفت کردن صورت از پزشک مشورت لازم را بگیرید و تحقیقاتی در خصوص این محصول بدست آورید زیرا استفاده از این محصول در صورت نداشتن اطلاعات کافی می تواند عوارضی را به وجود بیاورد. حتما قبل از استفاده از نخ لیفت و جوانساز نوبل درباره مدت ماندگاری و مقدار تاثیرگذاری اطلاعاتی را بدست آورید.

تاثیراتی که نخ لیفت و جوانساز نوبل می تواند داشته باشند

همانگونه که گفته شد نخ لیفت و جوانساز نوبل از جمله نخ هایی است که پرطرفدار می باشد و این نخ توسط پزشکان در جهت لیفت انجام می شود. اگر لیفت توسط این نخ انجام گیرد می توان بعد از اینکه یک الی دو ماه گذشت تاثیر آن را مشاهده کرد و پوست شروع به کلاژن سازی می کند و مزایا و اثراتی خوبی را از خود به جای می گذارد. مدت ماندگاری که توسط این نخ می توان در نظر گرفت بالا بوده و به دوسال هم می رسد.

برای ساخت نخ های لیفت و جوانساز  از روش های نوین استفاده شده است که همین عاملی است تا بسیار پر استفاده قرار گرفته است. نخ های لیفت و جوانساز نوبل دارای مدل های متفاوتی می باشد که اگر بخواهیم به آن اشاره کنیم می توانیم به D 3، ۴D، ۶D، ۸D و D  ۱۲ اشاره کنیم.

سایز های مختلفی برای نخ لیفت و جوانساز نوبل وجود دارد که می توانیم ۱۹٫۳۸ میلی لیتر  تا ۱۹٫۵ میلی لیتر اشاره کنیم همینطور از این نخ برای کلاژنسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

از نخ های لیفت و جوانساز نوبل در جهت لیفت و همینطور آبرسانی مورد استفاده قرار می گیرد. از این نخ ها برای افزایش گردش خون و جوانسازی مورد استفاده قرار می گیرد. نخ های لیفت و جوانساز نوبل دارای بافتی مستحکم و قوی هستند که برای پوست به وجود می آورند. استفاده از این نخ سبب ایجاد پوستی روشن و شفاف می گردد. عوارضی که این نخ می تواند داشته باشد کم می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

این نوشته نخ لیفت و جوانساز نوبل برای اولین بار ظاهر می شود در ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO.